Dětské kolo KROSS HEXAGON JR 1.0 24 2021 black / red / silver glossy
Novinka
Bonusový systém

Popis produktu Dětské kolo KROSS HEXAGON JR 1.0 24 2021 black / red / silver glossy

Zapletená kola
Přední náboj GL-B01F-QR
Zadní náboj GL-B01R-QR
Pláště MITAS SCYLLA V75 24X1.9
RIMS KROSS
Pohon
Přesmykač BRAK
Přehazovačka SUNRACE RDM41
Zadní brzda V-BRAKE
Přední brzda V-BRAKE
Brzdové páky ALHONGA
Řazení SUNRACE DLM503
Kliky WHEEL TOP
Středové složení FP-B902
Řetěz YBN S8
Kazeta / Vícekolčeko FW-8I

FP-804

Ostatní komponenty
HANDLEBAR STEEL 560MM
Představec ALUMINIUM 75MM
Sedlovka SP-200 27,2x300
HEADESET  
Sedlo VELO VL-7040
Gripy HERRMANS
Pedály  
Rám
Rám ALUMINIUM PERFORMANCE
Velikost rámu  
Vidlice KROSS
Zadní tlumič BRAK
Velikost ONE SIZE
Materiál rámu Alu
Barva Černá
Barva výrobce Black / red / silver glossy

 

Historie značky KROSS je příběhem o společnosti, která od roku 1990 díky své vášni, vizi a konzistenci svého zakladatele, vyvíjela přes 20 let od malého obchodu s cyklistikou k předním výrobcům jízdních kol v Evropě. 

Díky mnoha investicím bylo vybudováno moderní výrobní zařízení s nejnovějšími IT řešeními zajišťující optimalizační řízení montáže a skladování jízdních kol. V roce 2000 byly nově vybudovány prostory montážní haly (4 montážní linky), svařovací jednotka pro rámy a vidlice jízdních kol, vlastní výroba ráfků a vodní lakovna typu OMEGA, která je nejmodernější ve střední a východní Evropě.

Rok 2006 je označován jako revoluční pro značku KROSS. Společnost představila široký ssegment jízdních kol v následujících skupinách: horské, městské, turistické, dětské, krosové a silniční. Maximálně se zde využilo nových technologií jako jsou rámy, komponenty, materiály a hlavně distribuce jízdních kol do specializovaných obchodů. Kross začal technologicky a vizuálně se světovou konkurencí.

Rok 2008 – 2012 spočívaly v nepřetržitém investování do marketingu a vytváření pozitivního obrazu společnosti Kross na trhu jízdních kol a v oblasti životního prostředí. Rostoucí prodej, spokojení zákazníci a práce na vývoji nabídky profesionálních i rekreačních modelů jízdních kol ukazují , že značka Kross se vyvíjí správným směrem.

 

Hala lakovny je místem, kde natřené rámy čekají na připevnění nálepek nebo bezbarvé práškové lakování.

Jízdní kola začínají svoji cestu jako syrové rámy, pečlivě připravené na svůj design. V následující části jsou transportovány do moderního lakovacího stroje s kapacitou 1200 rámů jízdních kol za směnu. Barvy které používáme mají tři základní vlastnosti - jsou vodou ředitelné, dokáží pokrýt rám velice tenkou vrstvou a jsou šetrné k životnímu prostředí.

V této fázi je kvalita lakování každého kusu pěčlive zkontrolována a jsou opatřeny nátěrem tzv. uzly rámu. V další fázi jsou pěčlivě natřené rámy umístěny do pece s teplotou 175 °C po dobu 50 minut, kde lak uschne a ztvrdne.

Parametry

Velikost ONE SIZE
Materiál rámu Alu
Barva Černá
Barva výrobce Black / red / silver glossy

Načítání obsahu...

Načítání obsahu...
Naše cena:
6 990 Kč
Sleva: 
-%
ONE SIZE Předobjednávka
ks
Předobjednávka
Kód produktu: KRHEJ124X13M003916
Trackito
Na splátky Home Credit
Spočítat splátky Informace o úvěru